dddrop EVO Twin

dddrop EVO Twin

Popis produktu

Profesionální dddrop EVO Twin 3D tiskárna

ddrop EVO Twin je profesionální 3D tiskárna s velkým objemem tisku, zaměřená na funkčnost. Díky 7palcové dotykové obrazovce, vylepšenému ovládání tiskárny a procesorové jednotce nové generace je tiskárna snadno ovladatelná.

3D tiskárny dddrop jsou vyvíjeny a vyráběny v Nizozemsku a nabízejí mnoho možností pro svou atraktivní cenu. Tiskárna má otevřenou volbu filamentu, což vám dává volný výběr materiálu. Uzavřená komora spolu s vyměnitelným vysokoteplotním lůžkem umožňuje dokonale tisknout vysoce kvalitní materiály s přísnějšími teplotními požadavky.

Dvě nezávislé trysky (tiskové hlavy) umožňují použití rozpustných podpůrných materiálů pro úspěšný tisk prakticky jakékoli složité části. Unikátní konstrukce trysek zabraňuje ucpání. dddrop nabízí správnou trysku pro každou úlohu: super detailní nebo superrychlý. Můžete si vybrat z tiskových hlav: 0,2 - 0,4 (standard) - 0,6 - 0,8 - 1,0 mm z mosazi, nerezové oceli nebo karbidu wolframu a můžete je vyměnit za minutu. Velkou výhodou dddrop EVO Twin je, že se jedná o plně integrované zařízení SMART, takže můžete tiskárnu ovládat přes LAN a / nebo WiFi z libovolného místa na světě. Tiskněte své modely na libovolném místě bez sdílení modelů nebo souborů. EVO Twin navíc poskytuje oznámení, když dojde filament, což je obrovská výhoda při tisku drahých materiálů.

Software

ddrop EVO Twin pracuje s dddrop filamentem a nastavením pro software Simplify3D. Můžete navrhovat vlastní modely nebo stahovat 3D modely z webu. Během několika minut převedete 3D model do tisku.

Hledáte profesionální 3D tiskárnu, která dokáže tisknout současně s dvěma materiály nebo dvěma barvami? Pro větší a menší výrobky? Vysoce technické materiály? Plná kontrola? Pak je dddrop EVO Twin Vaší dokonalou volbou!

Při koupi dddrop EVO Twin 3D tiskárny získáte:

  • Záruka na 12 měsíců

KoupitKoupit EVO Twin

Technické údaje

Vlastnosti

  • Duální tryska, do 300°C,
  • Display a ovládání:7 palcový dotykový barevný display. Vzdálené ovládání přes aplikaci v telefonu/tabletu nebo prohlížeči odkudkoliv na světě, tisk přes USB/WiFi/LAN,
  • Správa filamentu: Automatické přepnutí na plnou cívku, pokud filament dojde, k zajištění nepřerušovaného tisku, nebo pozastavení a informování o problému s filamentem. Nikdy nepřijdete o svůj tisk kvůli nedostatku filamentu nebo zaseknutému filamentu a vždy využijete celou cívku!
  • Ovládání teploty tiskového prostoru: Plně ovládaný tiskový prostor znemožňuje deformace, což je užitečné při tisku složitějších materiálů.
  • Vyměnitelná tisková deska: Snadno vyměňte desku pro různé tiskové úlohy a materiály.
  • LED osvětlení.
  • Kamera.

Rozměry tiskárny

530 x 660 x 570mm

Objem

330 x 310 x 305mm

Vyhřívaná tisková podložka

130 °C

Max. rychlost tisku

150mm/s

Výška tiskové vrstvy

0.05 – 0.75mm

Průměr trysky

0,2 – 0,4 – 0,6 – 0,8 – 1,0 mm

Materiály trysek

mosaz, nerezová ocel, karbid wolfram

Materiály

PLA, ABS, PETG, FLEX, HIPS, PVA, PA (Nylon), PC, PP, Metal-, Carbon- a Wood a mnoho dalších
1,75mm otevřený systém filamentu.

Obsahuje

  • Záruka na 12 měsíců
  • Startovací balíček se všemi potřebnými nástroji a částmi

Cena

207 870,- Kč bez DPH