dddrop Leader PRO

dddrop Leader PRO

Popis produktu

Profesionální dddrop Leader PRO 3D tiskárna

Tiskárna dddrop Leader PRO je vrcholem naší série dddrop Leader. Velmi oblíbená série dddrop Leader se stala standardní volbou pro každého profesionálního uživatele. PRO má spolehlivost řady Leader, ale také všechny funkce, které si dokážete představit, a jednoroční záruku. Naši zákazníci a jejich zkušenosti jsou pro nás velmi důležití, proto vývoj v našich 3D tiskárnách je založen výhradně na zpětné vazbě od zákazníků. Cílem dddrop je učinit 3D tisk pro zákazníky co nejjednodušší.

Tiskárna dddrop Leader PRO má tiskovou hlavu s duální tryskou. Každá tryska má samostatné ovládání a konfiguraci, což umožňuje tisknout zcela odlišné materiály s různými rozměry trysek. Kromě vícebarevného tisku můžete tisknout složité sestavy s rozpustnými podpůrnými materiály, jako je HIPS, PVA nebo jiné.

Simplify3D

Tiskárna dddrop Leader PRO je dodávána s licencí Simplify3D software pro řezání a nastavení pro filamenty dddrop: funguje během 5 minut na vašem PC. Můžete si vytvořit vlastní modely nebo stáhnout 3D modely z webu. Během několika minut převedete svůj 3D model na tisk.

Díky vyhřívané podložce až do 130 ° C je snadné tisknout na podložku s dokonalou přilnavostí. Povrch podložky lze nahradit jinými možnostmi pro různé materiály. Trysky jsou speciálně vyvinuty, aby se zabránilo zablokování. Ve všech situacích je zajištěno dokonalé vytlačování.

Hledáte profesionální 3D tiskárnu, která dokáže tisknout současně s dvěma materiály nebo dvěma barvami? Pro větší a menší výrobky? Vysoce technické materiály? Plná kontrola a nejlepší helpdesk? Pak je dddrop Leader PRO Vaší dokonalou volbou!

Při koupi dddrop Leader TWIN 3D tiskárny získáte:

 • Inteligentní řízení: Kompletní ovládání odkudkoliv, kdykoliv…
 • Správa filamentu: Už žádné plýtvání…
 • Startovací balíček ddrop Leader PRO

KoupitKoupit Leader PRO

Technické údaje dddrop Leader PRO

Vlastnosti

Leader PRO:

 • Duální tryska, do 300°C,
 • Smart: Vzdálené ovládání přes aplikaci v telefonu/tabletu nebo prohlížeči odkudkoliv na světě, tisk přes USB/WiFi/LAN,
 • Správa filamentu: Automatické přepnutí na plnou cívku, pokud filament dojde, k zajištění nepřerušovaného tisku, nebo pozastavení a informování o problému s filamentem. Nikdy nepřijdete o svůj tisk kvůli nedostatku filamentu nebo zaseknutému filamentu a vždy využijete celou cívku!
 • Ovládání teploty tiskového prostoru: Plně ovládaný tiskový prostor znemožňuje deformace, což je užitečné při tisku složitějších materiálů.
 • Vyměnitelná tisková deska: Snadno vyměňte desku pro různé tiskové úlohy a materiály.
 • LED osvětlení.
 • Kamera.

Rozměry tiskárny

Leader PRO: 530 x 660 x 570mm

Objem

Leader PRO: 330 x 310 x 305mm

Vyhřívaná tisková podložka

Leader PRO: 130 °C

Max. rychlost tisku

Leader PRO: 150mm/s

Výška tiskové vrstvy

Leader PRO: 0,05 – 0,6 mm

Průměr trysky

Leader PRO: 0,2 – 0,4 – 0,6 – 0,8 – 1,0 mm

Materiály

Leader PRO: PLA, ABS, PETG, FLEX, HIPS, PVA, PA (Nylon), PC, PP, Metal-, Carbon- a Wood a mnoho dalších
1,75mm otevřený systém filamentu.

Obsahuje

Leader PRO:
 • Záruka na 12 měsíců
 • Simplify3D software
 • Startovací balíček PRO se všemi potřebnými nástroji a částmi
Simplify3D